ما که هستیم

مقدمه: فروشگاه اینترنتی بینوبای یک فروشگاه کوچک اما مغذی هست. توی این فروشگاه شما بیش از چند کالای خوراکی شناخته شده نمی بینید  اما خواص بیشمار این خوراکی های خوشمزه و البته سالم به طور چشمگیری زیاده وکمتر کسی رو میتونیم پیدا کنیم که طعم شیرین عسل را تجربه نکرده باشد.

خرید اینترنتی

امروزه خرید اینترنتی کار بسیار ساده اما پر ریسکی هست ولی چه میشود کرد که خواه نا خواه بنا به دلایلی گذر همه ما به این کوچه می افتد پس باید طوری مسیر را انتخاب کنیم که دچار سردگمی نشویم و گذری نا امن را برای خرید انتخاب نکیم. چه بسا بر سر این گذر هستند دزدانی که با دریافت اطلاعات بانکی، میتوانند شمارا ناکام کنند.

چطور اعتماد کنیم

یکی از بهترین نشان ها برای خرید اینترنتی بی شک داشتن اینماد و دیگری گواهی SSL  هست. اما با توجه به رشد چشمگیر فضای دیجیتال و رقابت بین صاحبان کسب و کارهای کوچک و فهمیدن این موضوع که میشود بدون واسطه کالای خود را به مصرف کننده واقعی رساند، طبیعی هست که اخذ علائم ایمنی در خرید برای آندسته از کسب و کارهای زمان برباشد. اما آیا میشود تا اخذ گواهی اینماد صبر کرد؟ قطعا خیر.

پرداخت در مرحل

حال چه کنیم که بشود این موضوع را تا اخذ گواهی های لازم مرتفع کنیم؟ بهترین راه حل در این خصوص انتخاب پرداخت در محل هست. چراکه با اینکار شما کالایی را خریداری میکنی که شرط دریافت آن پرداخت نقدی در محل به اداره پست است. ودر این خصوص فروشنده کالا می پذیرد که مبلغ مورد نظر فقط پس از دریافت کالا توسط مشتری به پرداخت میشود.

چه کسی سود میکند

بی تعارف باید گفت خریداران کالا در این شیوه سود بیشتری میکنند چون تا کالا را دریافت نکنند پولی هزینه نمیشود.و فروشگاه دار می بایست صبر کند تا پول از جانب پست پرداخت گردد و این پروسه ممکن است خیلی زمانبر باشد که بی تعارف صبر ایوب میخواهد.

اعتماد متقابل

کسب اعتمادبرای کسب و کار اینترنتی راه هست بسیار دشوار ولی شیرینو دلچسب هست. راهی نیست، گذر گاه دیجیتال مسیر شفافی هست اگر کوچکترین خطایی کنی همه می فهمنند و جار میزنند. اما چاره چیست؟ آیا اگر کسب و کارم را نخواهم ارتقا دهدم میشود پیشرفت کرد؟ قطعا خیر. مشتری حق دارد به وب سایتی که نماد ندارد اعتماد نکند. و در این خصوص سخت گیرانه نگاه کند.

درگاه پرداخت واسط

ترک عادت کار سختی هست و همه مااز نظر شناخت وب سایت فروشگاهی در یک سطح نیستم ، و شاید اصلا حوصله پرداخت در محل و حضور در پست و دریافت کالا را ازآنجا نداشته باشیم و بخواهیم فقط خرید را انجام بدیم. درگاه پرداخت واسط پلی هست قابل اعتماد برای پرداخت های اینترنتی بصورت آنلاین چراکه میتوانید کاملا موضوع را درصورت بروز هرگونه مشکل برطرف کنید.

کلام آخر

بینوبای فروشگاه واسطی هست که دست رنج محصولات سلامت محور روستایی به نام ازنهری در نهاوند را برعهد گرفته و با فراهم کردن  امکان پرداخت در محل با قراردادی بین خود و اداره پست و درگاه واسط بانکی این امکان اعتمادسازی بین خود و مشتریان را به جود آورده امیداست توانسته باشیم شرح مختصری از الگوی فروش کالای خود را در اختیاراتان گذاشته باشیم.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه